KOMUNIKAT Spławikowych zawodów wędkarskich o Mistrzostwo Okręgu PZW w Rzeszowie

Kapitanat Sportowy PZW Okręg w Rzeszowie informuje,
że Sekcja Spławikowa Podkarpackiego Wędkarskiego Klubu Sportowego – Okręg PZW w Rzeszowie
została wyznaczona na organizatora spławikowych zawodów wędkarskich o Mistrzostwo Okręgu PZW w Rzeszowie.
Zawody zostaną rozegrane na zbiorniku Werynia nr 3 w dwóch czterogodzinnych turach
zgodnie z aktualnymi Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego oraz Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb .
I tura – 31 sierpnia
II tura – 1 września
W zawodach prawo startu mają MISTRZOWIE KÓŁ I CZŁONKOWIE KLUBÓW WKS- SEKCJA SPŁAWIK Okręg w Rzeszowie, którzy nie są czynnymi zawodnikami.
Rybami zaliczanymi do punktacji będą ryby zgodnie z Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb PZW
obowiązującym w Okręgu PZW Rzeszów. Zawody zostaną rozegrane na „Żywej Rybie” dlatego przypominamy,
że każdy zawodnik powinien być zaopatrzony w siatkę do przechowywania ryb
spełniającą wymagania Zasad Organizacji Sportu Wędkarskiego.
Zgłoszenia udziału w zawodach z podaniem kategorii wiekowej, w której będzie startował zawodnik
należy dokonać telefonicznie lub SMS do :
Kol. Jarosław Prus ( tel. 693 13 52 53) w terminie do dnia 27 sierpnia 2024 r.
Wysokość opłaty startowej za dwie tury zawodów wynosi:160 zł.
Opłaty startowe należy wpłacić do dnia 27 sierpnia 2024 r. tylko indywidualnie na poniższe konto :
PWKS PZW Okręg w Rzeszowie
ul. Akacjowa 36
 Nr: 76 1240 2614 1111 0010 9624 1131
wraz z dopiskiem: imię i nazwisko zawodnika i „Spławikowe Mistrzostwa Okręgu 2024 ”.
Dowód wniesienia opłaty należy przedłożyć wyłącznie w formie dokumentu papierowego Komisji Sędziowskiej
i zostanie on dołączony do listy startowej.
Program zawodów :

13:55 IV sygnał - pięć minut do zakończenia zawodów,
14:00 V sygnał - zakończenia zawodów,
14:00 do 15:00 ważenie ryb i obliczanie wyników, posiłek,
15:00 ogłoszenie wyników II tury i całych zawodów, uhonorowanie zwycięzców poszczególnych kategorii i zakończenie zawodów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zawodników do udziału w zawodach .
Uczestnictwo w zawodach jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych w postaci nazwiska i imienia,
nazwy drużyny lub koła reprezentowanego przez zawodnika jak również na wykorzystanie tych danych i wizerunku w relacjach i zdjęciach z zawodów.
W przypadku braku zgody na publikację wizerunku uczestnik nie może zostać dopuszczony do udziału w zawodach.
Administratorem danych osobowych przekazanych przez uczestników zawodów jest Polski Związek Wędkarski- Okręg w Rzeszowie, ul. Akacjowa 36, 35-113 Rzeszów.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zawodników do udziału w zawodach wędkarskich organizowanych przez PWKS.